Inwestycje

Potrzebujesz plotera drukującego, nowego lub używanego? Łatwo możesz znaleźć sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Wystarczy sprawdzić bogatą ofertę firmy Printer4.

• Zakładki: 72


Ploter drukujący to zaawansowane urządzenie, przeznaczone do pracy na płaskich materiałach, których nie da się zwinąć. Oferuje lepszą jakość wydruku niż standardowa drukarka, ponadto z dużą dokładnością przenosi kolory na zadrukowany materiał. Na rynku dostępne są plotery: tuszowe, atramentowe i laserowe.

W poszukiwaniu konkretnego modelu, warto przyjrzeć się ofercie firmy Printer4. W jej sklepie znajdziemy plotery zarówno nowe, jak i używane. Sprawdźmy:

Plotery fotograficzne

Jeśli poszukujesz plotera fotograficznego, to dzięki Prineter4 możesz nabyć zarówno maszynę nową, jak też używaną. W tym pierwszym przypadku będą to różne modele Epson TrueColor SC, w cenach od  5350,50  zł do 41082,00 zł. Wśród używanych znajdziemy produkty Epsona i HP, których ceny mieszczą się w przedziale od 3000 zł do 6799 zł. 

Wielkoformatowe urządzenia MFP

Również w tym wypadku w sklepie Printer4 znajdziemy urządzenie nowe – ploter wielofunkcyjny Canon imagePROGRAF TM-300 L36 za 20999,00 zł. Możemy też nabyć używane plotery MFP marek HP i Ricoh MP (kompletny, na części) w cenach od 999 zł do 21999 zł. 

Plotery CAD/GIS

Także w ich przypadku dostępne są urządzenia nowe marek Canon i HP (aktualnie niedostępne). Ceny zaczynają się od 4699 zł, a kończą na 14999 zł. Jeśli zależy nam na ploterze CAD/GIS marki HP, to Printer4 oferuje używane w cenach od 1499 zł do 9500 zł. 

Oczywiście, urządzenia używane są w dobrym stanie technicznym i zostały poddane profesjonalnemu serwisowi.

Niniejszy artykuł powstał przy współpracy z firmą Printer4

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
123 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *