Finanse

Czy zwrot prowizji BNP jest możliwy?

• Zakładki: 72


Klienci banków interesują się kredytami gotówkowymi. Produkt bankowy tego rodzaju to w zasadzie hit. Dodatkowa gotówka wspomaga realizację planów, a nawet pozwala zrobić to, co wcześniej w ogóle nie było możliwe z powodu braku pieniędzy. Żaden kredyt nie może o sobie powiedzieć, że jest za darmo. Raty 0% dotyczą wyłącznie kredytowania zakupów. W przypadku kredytów gotówkowych w skład raty wchodzi sporo kosztów plus prowizja. Sprawdź, czy kwalifikujesz się na zwrot prowizji BNP!

Zwrot prowizji BNP

Otrzymanie kredytu gotówkowego z banku nie do końca jest aż tak łatwe, jak się zdaje, gdyż potencjalny kredytobiorca musi wykazać się zdolnością kredytową i pozytywną historią w BIK. Przeciętny człowiek tak się cieszy z kredytu, że nie zwraca uwagi na koszty wchodzące w jego skład. Nic w tym dziwnego, gdyż przy polskich zarobkach, które nie mają nic wspólnego z zarobkami w Unii Europejskiej, zdecydowanie prościej jest żyć na kredyt niż oszczędzać. Dlatego też mało kto rozsądnie podchodzi do wynagrodzenia, które bank sam sobie wypłaca z Twojego kredytu, a nazywa to prowizją. Sytuacja z prowizją nie do końca jest stracona, gdyż jeśli spłacisz kredyt wcześniej, to z pomocą specjalistów od banków możesz uzyskać zwrot prowizji BNP.

Dlaczego warto spłacić kredyt przed terminem?

Nie każdy może skorzystać z takiej opcji, ale warto o tym pomyśleć. Wcześniejsza spłata to możliwość częściowego odzyskania nie tylko prowizji, ale i kosztów ubezpieczenia kredytu gotówkowego. Jeśli kredyt już został spłacony przed czasem, to od razu możesz skontaktować się z kancelarią, która oceni, na jakie zwroty możesz liczyć.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Kancelaria od A do Z.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
165 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *