Inwestycje

Dlaczego warto kupić sprzęt do siłowni do hotelu? Porady SportsArt

• Zakładki: 54


Basen, sauna czy gabinet masażu w hotelu to nie jedyne udogodnienia, na jakie zwracają uwagę osoby poszukujące zakwaterowania. Dowiedz się, jaką funkcję w odbiorze hotelu pełni siłownia – czy to wewnętrzna, czy to zewnętrzna. Jakie korzyści niesie hotelowi? Z jakimi zyskami się wiąże? Oto odpowiedzi firmy urządzającej siłownie hotelowe i dostarczającej do nich sprzęt – SportsArt.

Zalety ogólnodostępnej siłowni w hotelu

Siłownia, klub fitness czy też ogólny, różnorodny klub sportowy zorganizowane w hotelu są atutem, na który zwracają uwagę potencjalni goście. W obecnych czasach dbałość o zdrowie, samopoczucie i wygląd jest bardzo ważna, a udogodnienia pozwalające na tę dbałość stanowią wyznacznik dobrego hotelu, podobnie jak basen, sauna, restauracja czy ekskluzywne apartamenty. Oznacza to, że urządzając strefę sportową w hotelu, zyskujesz większą liczbę gości. Ale nie tylko! Zakładając siłownię otwartą także dla osób niebędących gośćmi hotelowymi, zwiększasz przychody hotelu. Ważne, byś wybrał zróżnicowany sprzęt do siłowni – maszyny kardio, siłowe, gimnastyczne, ciężary, akcesoria.

Zalety minisiłowni w apartamentach hotelowych

Goście oczekujący maksymalnego komfortu i wynajmujący apartamenty zamiast standardowych pokoi mogą nie być zainteresowani ćwiczeniem wraz z resztą gości hotelowych i osobami spoza hotelu. Warto przygotować dla nich apartamenty premium, w których znajdą się takie udogodnienia jak prywatne jacuzzi bądź prywatny sprzęt treningowy. Tutaj doskonale sprawdzą się urządzenia pozwalające odbyć kilka rodzajów treningów. Nie zajmują dużo miejsca, a goście mogą korzystać z nich w preferowany sposób. Świetnym przykładem są urządzenia z serii ECO-POWR™ dostępne w sklepie Sportsartfitness.pl, do których w razie chęci można pobrać aplikację z treningami na różne partie mięśniowe.

Zalety siłowni hotelowej na świeżym powietrzu

Coraz więcej właścicieli hoteli – a także deweloperów zakładających nowoczesne osiedla – decyduje się na zorganizowanie siłowni pod gołym niebem. Tego typu strefa treningowa podnosi prestiż hotelu i pozwala gościom oraz innym osobom upoważnionym do wstępu delektować się ruchem na świeżym powietrzu. Zdrowy trening na słońcu umożliwia skórze naturalnie wytworzyć witaminę D3, a płucom się dotlenić. Wiatr zapewnia osobom korzystającym z siłowni chłodne ukojenie. Dodatkowo można się opalić. Sprzęt na siłownię zewnętrzną, podobnie jak maszyny treningowe do apartamentów, połączony jest z bezpieczną, intuicyjną aplikacją do zainstalowania w telefonie przez osoby chętne.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
121 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *