Inwestycje

Ciężar dużego kalibru

• Zakładki: 55


Prasa pneumatyczna znalazła swoje miejsce w wielu branżach. Przydaje się wszędzie tam, gdzie konieczne jest kształtowanie, tłoczenie i gięcie twardych elementów takich jak kształtowniki stalowe, rury, czy blachy. Sprawdza się także podczas wciskania łożysk oraz innych małych elementów.

Niezastąpione wsparcie

W wielu małych i większych zakładach produkcyjnych lub firmach usługowych prasa pneumatyczna jest jednym z najważniejszych urządzeń skutecznie usprawniających pracę i umożliwiających wykonywanie zadań, które byłyby niemożliwe do realizacji przy użyciu metod analogowych. Trudno sobie wyobrazić skuteczne ręczne gięcie rur do układu wydechowego. Przy użyciu prasy pneumatycznej staje się to niezwykłe łatwe. Dobrej jakości prasy pneumatyczne zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zadań oraz wysoką precyzję i niezawodność. Firma New Cut wykonuje własne prasy pneumatyczne przeznaczone do wciskania kołków, robienia wytłoczeń oraz montowania małych elementów. Prasy przechodzą ścisłą kontrolę jakości, dzięki czemu do klienta trafia prasa doskonałej jakości i zapewniająca niezawodność. Firma zapewnia także usługi dodatkowe, takie jak osprzęt do produkcji przetłoczeń. Istnieje także możliwość montażu wykonania zlecenia w docelowym miejscu, wskazanym przez klienta. 

Prasy pneumatyczne nie tylko ułatwiają pracę, ale także umożliwiają wykonanie wielu zadań, które wymagają użycia dużej siły i powtarzalnej precyzji, niemożliwych do osiągnięcia innymi metodami. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą New Cut.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
91 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *