Inwestycje

Bezprzewodowa wiązarka zbrojenia – czy warto?

• Zakładki: 42


Poznaj cechy i zalety akumulatorowej wiązarki do zbrojeń, by zdecydować, czy urządzenie przyda się na Twojej budowie. Czy dzięki niej prace wykonuje się łatwiej, lepiej bądź szybciej? Jeżeli tak – dlaczego? Poznaj odpowiedzi na te pytania!

Wiązarka zbrojenia na akumulator – wygoda pracy

Wiązarka akumulatorowa, jak każde inne narzędzie bezprzewodowe, jest idealna do pracy w warunkach braku dostępu do energii elektrycznej z sieci. Brak przewodu czyni ją narzędziem ergonomicznym, możliwym do stosowania w trudno dostępnych miejscach. Warto też podkreślić, że obsługa wiązarki bezprzewodowej nie wymaga umiejętności, doświadczenia, a tym bardziej przeszkolenia. Używa się jej intuicyjnie.

Wiązarka zbrojenia bezprzewodowa – jakość pracy

Dobrej jakości wiązarka bezprzewodowa, np. firmy Makita, a także dopasowany drut do wiązarki Makita przekładają się na powstawanie wiązań o doskonałej trwałości, stabilności. To czyni zbrojenia bezpiecznymi i długowiecznymi. Należy jednak pamiętać, by dobrać wiązarkę do grubości stosowanych drutów.

Wiązarka zbrojenia z akumulatorem – tempo pracy

Ręczne wiązanie zbrojeń zajmuje nawet pięciokrotnie więcej czasu niż automatyczne. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości wiązarka łączy pręty w przeciągu zaledwie 0,5 sekundy. Ukończenie prac w terminie to możliwość szybszego przyjęcia kolejnego zlecenia, a także brak kar umownych. Koniecznie zwróć uwagę na dostępność drutu współpracującego z danym urządzeniem, bo może się okazać, że oczekiwanie na dostawę przedłuży czas budowy i ostatecznie to właśnie przez drut przekroczysz termin oddania budynku.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Druciarnia.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
261 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *