Rozwój Osobisty

Pomysły na prezenty urodzinowe dla pracowników

• Zakładki: 77


Chcesz, by w Twojej firmie panowała dobra, być może rodzinna atmosfera? Zadbaj o detale takie jak wspólne wyjścia do restauracji czy baru, wycieczki za miasto, świętowanie sukcesów i prezenty urodzinowe dla pracowników. Zobacz pomysły na te ostatnie!

Bon podarunkowy – bezpieczna klasyka

Jednorazowa premia to nagroda za starania, osiągnięcia, sukcesy. Przyznawanie jej w ramach prezentu urodzinowego jest rzadkością, choć czasem się zdarza. Lepszym pomysłem jest bon podarunkowy do sklepu wybranego przez pracownika lub „bezpiecznego”, w którym coś dla siebie znajdzie większość osób, np. księgarni. W małych firmach praktykuje się również sporządzanie list życzeń oraz subtelne podpytywanie przyszłego solenizanta, co chciałby otrzymać. Dzięki temu może dostać prezent spersonalizowany.

Indywidualne paczki firmowe

Popularnym i korzystnym rozwiązaniem są indywidualne paczki firmowe. Balansują pomiędzy wyborem bezpiecznym a osobistym. Można je zamawiać na określone dni, zgodnie z firmowym kalendarzem urodzin. Paczki zawierają produkty, które trafią w gusta większości zatrudnionych, np. aromatyczne herbaty, rzemieślnicze słodkości, jakościowe wina, lokalne kosmetyki. Zawartość zestawów można modyfikować pod kątem płci, wieku czy zainteresowań danego pracownika.

Szkolenie lub event branżowy

Jeżeli chcesz, by prezent urodzinowy dla pracownika był przy okazji pożyteczny dla firmy, w ramach podarunku wyślij solenizanta na wybrane przez niego szkolenie. Może w okolicy rozgrywa się ciekawy event branżowy, na który wstęp jest biletowany? To również wartościowy prezent. Pamiętaj jednak, by skonsultować taki pomysł z zatrudnionym.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Polskigift.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
174 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *