Biznes

Najlepsze gry integracyjne dla firm oferowane przez Projekt Efektywny

• Zakładki: 89


Prowadzisz niewielką firmę liczącą garstkę osób? A może zarządzasz zespołami, w których znajduje się kilkadziesiąt czy kilkaset pracowników? Gry integracyjne dla firm to zagadnienie, którym powinieneś się zainteresować! W atmosferze dobrej zabawy buduje się silne zespoły, zacieśnia więzi pomiędzy pracownikami i rozładowuje napięcia pojawiające się czasem w firmach. Przeczytaj artykuł i poznaj najlepsze gry integracyjne dla firm małych, średnich i dużych, które przygotował Projekt Efektywny.

Gry integracyjne dla małych firm

Wszystkie gry integracyjne dla firm oferowane przez Projekt Efektywny mają próg wejścia liczący zaledwie pięciu uczestników, toteż mała firma otrzymuje największy wybór rodzajów. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka gier, których maksymalna liczba uczestników kończy się na kilkudziesięciu, co czyni owe gry ściśle dopasowanymi do małych firm lub zespołów.

  • Sabotaż jest popularną i chętnie wybierają grą integracyjną, w której może wziąć udział do osiemdziesięciu osób. Rozgrywka polega na wejście w role bohaterów filmu akcji. Pojawiają się negocjator policyjny, terroryści, zakładnicy.
  • Apokalipsa to ciekawa gra dla małych zespołów i firm, gdyż zagrać w nią może maksymalnie dwadzieścia pięć osób. Tym razem trzeba stawić czoła wyzwaniom apokaliptycznego świata, i to pod presją czasu. Uczestnicy poznają swoje historie i cele, zgodnie z którymi muszą grać. Wszystko odbywa się w adekwatnej wizualnie przestrzeni, m.in. w przyciemnionym świetle.

Gry integracyjne dla średnich firm

W średnich firmach pracuje od pięćdziesięciu do dwustu pięćdziesięciu osób. Może się wydawać, że jest to zbyt wielu uczestników jak na jedną grę i trzeba będzie podzielić rozgrywkę na tury, ale nic bardziej mylnego. Projekt Efektywny ma w repertuarze scenariusze idealne dla średnich firm.

  • Escape room na podobieństwo popularnych escape roomów łączy grę fabularną z grą logiczną. Nawet tysiąc śmiałków może podjąć wyzwanie rozwiązania zagadek, zareagowania na niespodziewane zdarzenia i opuszczenia budynku w jak najkrótszym czasie.
  • Kto zabił pokojówkę? stanowi bestseller wśród gier integracyjnych dla firm, podobnie jak Sabotaż. Na tytułowe pytanie może szukać odpowiedzi nawet dwustu pięćdziesięciu uczestników gry.

Gry integracyjne dla dużych firm

Firma licząca ponad dwustu pięćdziesięciu pracowników określana jest jako duża. Dla niej także Projekt Efektywny znalazł propozycje wartościowych, zabawnych, niezapomnianych gier integracyjnych. Scenariuszy przeznaczonych dla nawet tysiąca uczestników jest wiele. Należą do nich Maszyna Goldberga, Lipdub, Euforia taneczna czy Warsztaty filmowe. Jeśli chcesz wiedzieć o nich więcej, zajrzyj na stronę organizatora: Projektefektywny.pl.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
153 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *