Brama garażowa

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
walter94
Posty: 0
Rejestracja: 18 wrz 2023, 18:58

Brama garażowa

Post autor: walter94 »

Jesteście w stanie powiedzieć mi jaki byłby mniej więcej koszt montażu napędu do bramy garażowej? Początkowo myślałem, że nie będzie nam to potrzebne i zdecydowaliśmy się zamontować tylko automatyczną bramę wjazdową. Ale wydaje mi się, że to był jednak błąd:P wygodnie byłoby zaparkować samochód bez wychodzenia z samochodu. Jakie napędy do bram garażowych polecacie?
Baltazar99

Re: Brama garażowa

Post autor: Baltazar99 »

Ej a mam takie nietypowe pytanie. Mam motocykl, a nie samochód, to czy mogę wybrać o wiele mniejszą bramę garżową tylko na motocykl? Samochodu w ogóle nie planuję, bo wolę moto. Co Wy o tym myślicie? Mam jakby ktoś pytał xD

sklep indyjski gdańsk
Ewa22

Re: Brama garażowa

Post autor: Ewa22 »

Cześć! Rozważam zakup basenu ogrodowego https://wrzuc.info/artykuly/jakie-sa-ro ... iej-kupic/ ale jestem trochę zagubiony w różnych rodzajach dostępnych na rynku. Czy ktoś mógłby mi pomóc zidentyfikować różnice między basenami na podstawie materiałów, kształtów, czy głębokości? I czy jest określony czas w roku, kiedy najlepiej jest kupić basen? Dzięki za wszelkie rady!
ODPOWIEDZ