wymiana kabin w łazience

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Fryderyka96
Posty: 0
Rejestracja: 14 lut 2023, 11:50

wymiana kabin w łazience

Post autor: Fryderyka96 »

Cześć forumowicze. Czy ktoś z was w ostatnim czasie zastanawiał się może nad wymianą kabin wc w firmowej łazience? Mnie przeszło to przez myśl, bo chciałbym zapewnić całkowitą wygodę i komfort moim pracowników.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jacy są najlepsi producenci oferujący kabiny wc? Czy są jakieś specjalne wymagania, których należy przestrzegać? Jakie są najlepsze materiały do wyboru?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. ;)
RObinn

Re: wymiana kabin w łazience

Post autor: RObinn »

Projektując łazienkę dla osób starszych lub niepełnosprawnych, warto kierować się zasadami bezpieczeństwa, funkcjonalności i dostępności. Matowa glazura, przestronność, odpowiednio dostosowane elementy wyposażenia i rozważne wybory projektowe sprawią, że łazienka stanie się bezpiecznym i wygodnym miejscem codziennego użytku. Tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... osprawnych ten temat jest szerzej omówiony, przeczytajcie sobie.
ODPOWIEDZ