współpraca z firmą faktoringową

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Radogost_87
Posty: 0
Rejestracja: 01 cze 2023, 7:37

współpraca z firmą faktoringową

Post autor: Radogost_87 »

Witam serdecznie! Czy współpracowaliście kiedykolwiek z firmą faktoringową? Ja mam zamiar się na to wkrótce zdecydować, ale muszę coś jeszcze wyjaśnić.
Moje pytanie dotyczy tego, jakie są najlepsze systemy dla firm faktoringowych, które są dostępne na rynku. Chciałbym wiedzieć, jakie są ich funkcje i jakie są ich koszty. Czy są jakieś inne opcje, które mogę wziąć pod uwagę? Zależy mi na współpracy z firmą, która posiada dobry system.
Bardzo bym docenił, gdyby ktoś mógł mi pomóc. Dziękuję za wszelkie porady i sugestie.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
gosika

Re: współpraca z firmą faktoringową

Post autor: gosika »

Osobiście polecam skorzystanie z produktów faktoringu bez regresu od aforti factor, które umożliwiają przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych i zarządzanie portfelem należności - wymaga ono minimum formalności i oferuje elastyczne finansowanie nawet do 100% wartości faktury.
ODPOWIEDZ