nowa frezarka

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Brunon_77
Posty: 0
Rejestracja: 07 sie 2023, 19:45

nowa frezarka

Post autor: Brunon_77 »

Witam serdecznie ;)
Jestem zawodowym rzemieślnikiem i potrzebuję dobrej jakości frezarki do metalu, która będzie wytrzymała i wydajna. Pracuję głównie z wykorzystaniem aluminium, stali i miedzi, więc potrzebuję narzędzia, które będzie w stanie wytrzymać te materiały.
Do tej pory używałem starszej frezarki, ale niestety nie jest już wystarczająco wydajna. Przeszukałem internet w poszukiwaniu informacji na temat nowych frezarek, ale nie jestem pewien, która będzie dla mnie najlepsza. Czy ktoś może mi pomóc w wyborze frezarki do metalu, która będzie wytrzymała i wydajna?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc, jaką możecie mi udzielić.
Dziękuję!
oehana55

Re: nowa frezarka

Post autor: oehana55 »

Zawsze miałam dylemat, jeśli mąż się czymś zajmował i ja nie wiedziałam, co do czego służy. Cieszę się jednak, że dziś jest inaczej i mu po prostu odpowiednio pomagam. No i polerowanie stali nierdzewnej będzie nam potrzebne. Może znacie placówki, gdzie tego dokonamy? W ten sposób będzie mi łatwiej po prostu ogarnąć dla niego pomoc.
ODPOWIEDZ