Pellet drzewny

Masz pomysł na biznes, którym chcesz podzielić się z innymi? Może potrzeba Ci rad i wskazówek, jak rozpocząć daną działalność? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Roman94
Posty: 0
Rejestracja: 21 cze 2021, 20:55

Pellet drzewny

Post autor: Roman94 »

Temat ogrzewania naszych mieszkań i ekologii od late jest na tamecie wielu firm, które szukają ekologicznej alternatywy dla trujących środowisko paliw. Jakie są wasze opinie na temat pelletu drzewnego? Czy sprawdza się w praktyce? Jak w rzeczywistości wygląda koszt okresu grzewczego?
branda

Re: Pellet drzewny

Post autor: branda »

Roman94 pisze: 01 lis 2021, 11:54 Temat ogrzewania naszych mieszkań i ekologii od late jest na tamecie wielu firm, które szukają ekologicznej alternatywy dla trujących środowisko paliw. Jakie są wasze opinie na temat pelletu drzewnego? Czy sprawdza się w praktyce? Jak w rzeczywistości wygląda koszt okresu grzewczego?
Też myślę o ogrzewaniu pelletem, ale prawdę mówiąc, nie mam pewności ,czy się na to zdecydować. Ekogroszek też wygląda dobrze, a mimo wszystko nie jest tak kosztowny, patrząc na przykład na złoża pelletu. Sama nie wiem, co wybiorę, ale zbiornik na pewno do hydroforu założę.
ODPOWIEDZ