ubrania dla mam

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Ksawera76
Posty: 0
Rejestracja: 08 wrz 2021, 9:09

ubrania dla mam

Post autor: Ksawera76 »

Hejka :) Pytanie mam głównie dla dziewczyn... myślicie, że warto zamawiać ubrania ciążowe online? Ostatnio przy okazji przeglądania internetu wpadła mi w oko oferta jednego ze sklepów z takimi właśnie ciuszkami i stwierdziłam, że w sumie i tak brakuje mi kilku rzeczy, więc czemu by nie skorzystać? Pytanie czy jakość będzie w porządku? Macie jakieś doświadczenia z takimi sklepami? Może jakiś konkretny polecacie?
homebuula

Re: ubrania dla mam

Post autor: homebuula »

W sumie uważam, że czasem wystarczy coś przerobić i już ciuszek nabiera nowego znaczenia. Jest to dla nas o tyle ważne, że po prostu możemy śmiało się zdecydować na działania. I kolejną sprawą jest coś takiego jak sznurek bawełniany . Uważam, że to mała rzecz, a sporo potrafi zmienić.
alicsaa44

Re: ubrania dla mam

Post autor: alicsaa44 »

Jakie rajstopy lubicie najczęściej nosić? Właśnie się nad tym zastanawiam i mam na oku coś takiego jak https://veera.pl/linie-produktow/veera-beauty , bo moim zdaniem to naprawdę warte uwagi modele. Sama nie mam za dużo w szafie, więc trzeba będzie uzupełnić. A gdy uzupełnię, to po prostu będę się stroić, ot co.
ODPOWIEDZ