Drzwi autoamtyczne dla pracowników

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Mojżesz
Posty: 0
Rejestracja: 17 cze 2021, 9:13

Drzwi autoamtyczne dla pracowników

Post autor: Mojżesz »

Witajcie, w mojej firmie miało miejsce ostatnio kilka kradzieży, dlatego aby to wyelimować postanowiłem zastosować drzwi automatyczne z kontrolą dostępu, gdzie dodatkowo ochrona będzie spawdzać torby pracowników po zakończniu zmiany. Czy ktoś z Was zastosował podobne rozwiązanie?
branda

Re: Drzwi autoamtyczne dla pracowników

Post autor: branda »

Mojżesz pisze: 30 paź 2021, 6:42 Witajcie, w mojej firmie miało miejsce ostatnio kilka kradzieży, dlatego aby to wyelimować postanowiłem zastosować drzwi automatyczne z kontrolą dostępu, gdzie dodatkowo ochrona będzie spawdzać torby pracowników po zakończniu zmiany. Czy ktoś z Was zastosował podobne rozwiązanie?
Wiem o czym mówisz, widziałam takie rozwiązania w wielu biurach. To się idealnie nadaje do naprawdę dużych firm. Ja jednak się zainteresowałam czymś takim jak klamki do drzwi wewnętrznych , bo mam już kilka pokupowanych, ale tego elementu mi brakuje. Nie muszę na szczęście inwestować takie rozwiązania, jak wy.
ODPOWIEDZ