Chirurg ogólny

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
irena77
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2021, 6:53

Chirurg ogólny

Post autor: irena77 »

Czy ktoś mógłby polecić dobrego chirurga w Tychach? Interesuje mnie chirurg ogólny, który sprawdziłby czy nie pojawiła mi się przepuklina wtórna. Mam wrażenie że po większym wysiłku fizycznym wychodzi mi taka kulka w miejscu w którym miałam przepuklinę. Dlatego musze iść tyc=m do dobrego chirurga ogólnego. Możecie polecić kogoś godnego zaufania? Ja nie znam żadnych lekarzy z Tychów.
zdrowotnaaqa

Re: Chirurg ogólny

Post autor: zdrowotnaaqa »

W SUMIE nie mam pojęcia, czy ktoś taki nie będzie mi potrzebny, bo dodatkowo mam jakieś znamiona skórne i dla mnie to jest ważne, by sprawdzić, co to jest. Więc najpierw zobaczy mnie dermatolog warszawa śródmieście , a potem się zobaczy, co będzie dalej. Jednak kluczem dla mnie jest właśnie takie powiązanie.
królowaognia

Re: Chirurg ogólny

Post autor: królowaognia »

Wiecie, jak ogólnie sprawdzić sobie opcje, jeśli chodzi na przykład o możliwości pod kątem na przykład tego, by kolejki do lekarzy specjalistów były mniejsze? Okazuje się, że my możemy w tym obszarze sporo zrobić. A mianowicie skupmy się na tym, by odwołać wizytę, na którą nie możemy się udać.
Gocha

Re: Chirurg ogólny

Post autor: Gocha »

Dla osób poszukujących spersonalizowanej opieki w zakresie zdrowia psychicznego, prywatna opieka medyczna oferuje dostęp do czołowych specjalistów w dziedzinie psychiatrii i psychoterapii. Dostęp do https://zdrowie.pzu.pl/ umożliwia znalezienie usług, które kładą nacisk na holistyczne podejście do zdrowia psychicznego, zapewniając wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
telimenaa88

Re: Chirurg ogólny

Post autor: telimenaa88 »

Jeśli Wam powiem, że mocno mnie obciąża alergiczny nieżyt nosa domowe sposoby , jakie byście mi zasugerowali? Sądzę, że to jest kompletnym rozwiązaniem i nie ma co się na to naprowadzać, tylko niech to naprawdę ma najlepsze rozwiązania i wyjścia.
ODPOWIEDZ