Opakowanie jaki forma marketingu

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Opakowanie jaki forma marketingu

Re: Opakowanie jaki forma marketingu

autor: Rafałł » 29 gru 2021, 22:01

W pełni się zgadzam, że opakowanie ma duże znaczenie marketingowe. Dlatego mogę wam powiedzieć, że super solidna firma specjalizująca się w konstrukcji opakowań i produkcji wykrojników to Laser-Line z Łodzi http://www.laser-line.pl/kontakt/ Firma produkuje wykrojniki do opakowań przy zastosowaniu technologii laserowej (mogą być stosowane do wykrawania form z kartonu, tektury, tworzyw sztucznych, gumy czy gąbki), oferują też projektowanie opakowań i modele prototypowe. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, na plus też kwestia cenowa, ceny mają zdecydowanie konkurencyjne.

Opakowanie jaki forma marketingu

autor: Areo » 28 paź 2021, 1:12

Czy Waszym zdaniem design opakowania również jest formą marketingu? moim zdaniem jedną z najważniejszych. Dlatego nie ukrywam, że mocno spodobała mi się opcja, którą umożliwia firma https://mpackpoland.com czyli zamówienie personalizowanych opakowań do kosmetyków, można samodzielnie zaprojektować.

Na górę