Wypożyczalnia kamperów

Masz pomysł na biznes, którym chcesz podzielić się z innymi? Może potrzeba Ci rad i wskazówek, jak rozpocząć daną działalność? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Ludwik1991
Posty: 0
Rejestracja: 30 sie 2021, 18:14

Wypożyczalnia kamperów

Post autor: Ludwik1991 »

Uważam siebie za dosyć przedsiębiorczą osobę, dlatego za oszczędzone pieniądze chciałbym otworzyć wypożyczalnie kamperów. Myślę, że w czasach koronawirusa możliwość wyjechania gdzieś bez konieczności rezerwacji noclegów, za które mozemy nie otrzymać zwrotu w razie ewentualnych komplikacji i posiadanie własnego noclegu na kółkach to świetna sprawa. Oczywiście każdorazowo po oddaniu przez moich klientów kamperów, będę przeprowadzał totalną dezyfekcję. Czy uważacie, że mój pomysł ma szansę na powodzenie?
kele

Re: Wypożyczalnia kamperów

Post autor: kele »

na pewno warto to rozważyć ale ja dopiero w przyszłym roku będę o tym myśleć, do wakacji jeszcze bardzo daleko :) :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
tyrania

Re: Wypożyczalnia kamperów

Post autor: tyrania »

Jest jeszcze dużo czasu, to fakt ale ja już teraz planuję wynajem samochodu i podróż na urlop połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc w okolicach. Sprawdzałam już na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa jakie są warunki i jakie samochody ma w ofercie wypożyczalnia która mnie interesuje
ODPOWIEDZ