Budowa domów

Masz ochotę podzielić się zabawnymi doświadczeniami związanymi w prowadzeniem działalności gospodarczej? To miejsce na dzielenie się anegdotkami i ciekawostkami dotyczącymi biznesu.
Devil93

Budowa domów

Post autor: Devil93 »

Witajcie, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zbudowania domu dla siebie i dla rodziny. Nie jest to może jakoś specjalnie przygotowane, ale już projekt mam wybrany. To będzie Zosia 5 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-5 . Nie wymaga dużego nakładu i ogólnie wizualnie mi się podoba. A jak z Wami?

ogrzewanie podłogowe pod parkietem
nunuś

Re: Budowa domów

Post autor: nunuś »

Każdy wykańcza tak, jak chce, ale ja Wam powiem, że dla mnie to jednak liczy się, co zakładamy. Stąd sprawdzałam grzejniki antrax do łazienek. Moim zdaniem to może się sprawdzić, bo wygląda bardzo dobrze. A wy jakie macie o tym zdanie? Co waszym zdaniem mogłabym jeszcze super eleganckiego do łazienki kupić?

https://nzozrevita.pl/blog/zesztywniajace-zapalenie-stawow-kregoslupa-objawy-i-leczenie
christmas

Re: Budowa domów

Post autor: christmas »

Nie ma co się narzucać, ale wydaje mi się, że nie ma to jak odpowiednie podejście do tematu. Ja sama na przykład ciągle myślę o tym, jak dom wybudować, ale jednak chyba będę kupowała. Takie rzeczy jednak mnie mogą przerazić, mam na myśli budowę. No, ale skoro mowa o domu, to czy firma kominiarska może przyjechać sprawdzić system ogrzewania?

https://mirapolnext.pl/pedaly-kross-radix-2-p-15849.html
ODPOWIEDZ