Firma transportowa?

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Gwidon-79
Posty: 0
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:39

Firma transportowa?

Post autor: Gwidon-79 »

Cześć forumowicze. Czy współpracowaliście kiedyś z jakąś firmą transportową? Wiadomo, towar trzeba przewozić z miejsca na miejsce a nie każda firma ma możliwość, żeby zlecać to wewnętrznie. Ja zastanawiam się nad znalezieniem kogoś do współpracy i spodobała mi się firma Textra Poland. może o nich słyszeliście i chcielibyście opowiedzieć? Na pewno byłoby mi łatwiej się zdecydować.
Awatar użytkownika
Polikarp_63
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2021, 21:49

Re: Firma transportowa?

Post autor: Polikarp_63 »

Ja z firmą Textra miałem wiele razy do czynienia i zawsze wszystko było ok :D Dla mnie to najlepsza firma spedycyjna, a współpracowałem z naprawdę wieloma także można powiedzieć, że mam porównanie. Nigdy nie zawiodłem się jeśli chodzi o czas dostawy, bezpieczeństwo towaru czy cokolwiek innego. Chyba od razu można zauważyć, że jak najbardziej ich polecam ;)
Awatar użytkownika
Gualfard_81
Posty: 0
Rejestracja: 07 sie 2021, 1:09

Re: Firma transportowa?

Post autor: Gualfard_81 »

A słyszeliście o ich usłudze logistyki magazynowej? Mnie takie coś by się przydało, bo czasami mam do wysyłki sporo towaru i do tego za granicę. Siłą rzeczy trzeba to gdzieś magazynować i pomyślałem, że najlepiej gdyby zajęła się tym firma spedycyjna.. Na moje oko ta usługa wydaje się naprawdę super no i oczywiście bardzo wygodna. Co wy myślicie na ten temat?
Awatar użytkownika
amelia_99
Posty: 0
Rejestracja: 12 lis 2021, 14:47

Re: Firma transportowa?

Post autor: amelia_99 »

Jako firma transportowa Textra Poland sprawdza się super! I to zarówno jesli chodzi o transport w naszym kraju, jak i ten międzynarodowy. Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń a długo już współpracujemy. W ogóle to też polecam zastanowić się nad tym magazynowaniem, bo opcja jest niesamowicie przydatna. Przekonałam się o tym na własnej skórze, możecie mi wierzyć :)))
ODPOWIEDZ