Tworzenie Stron Internetowych Świdnica - komu zlecić?

Dział dla osób, które chcą wkroczyć w świat biznesu online, dla prowadzących własne sklepy internetowe i wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozkręcić i reklamować swoją działalność z pomocą internetu.
Pawel8686

Tworzenie Stron Internetowych Świdnica - komu zlecić?

Post autor: Pawel8686 »

Mam spory dylemat. Założyłem firmę jakiś czas temu w Świdnicy. Dobrze mi idzie, zatrudniam kilka osób, ostatnio wynająłem większe biuro. Zastanawiam się co dalej, bo coraz trudniej jest pozyskiwać klientów Rozważam zlecenie wykonania strony www dla firmy. Szukam w Świdnicy lub okolicy kogoś konkretnego.

Zależy mi na terminowości i kompleksowej obsłudze. Nie znam się na tych serwerach itd, chce żeby ktoś to zrobił za mnie i tyle. Dużo osób poleca mi firmę Codeideas. Świdnica to niewielkie miasto ale mimo to widzę że to duża i konkretna firma. Widzę że mają w swojej ofercie tworzenie stron. Świdnica ma około 60 tys. mieszkańców, myślę że musze mieć stronę www.

Na ich witrynie dosyć ciekawie opisują swoja propozycję. https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica Wygląda to całkiem w porządku. Wiem ze projektowanie strony www musi być zlecone profesjonalistom a nie jakiemuś garażowemu specjaliście. Dlatego najprawdopodobniej zlecę to właśnie tej firmie.
Amelka007

Re: Tworzenie Stron Internetowych Świdnica - komu zlecić?

Post autor: Amelka007 »

Ja Ci polecam jak najbardziej stronę internetową. To najlepszy sposób żeby dorwać nowego klienta. Generalnie własny sklep internetowy czy witryna www to tak jakbyś budował swoje własne i niezależne imperium zysku,. Jak zamierzasz opierać firmę jedynie na social mediach to możesz się grubo zdziwić Własna strona to jednak własna sprawa, którą możesz rozwijać jak chcesz bez żadnych odgórnych reguł. Daje Ci to wolność decydowania o wszystkim. Daj znać jak poszło i podeślij link do projektu jak już skończysz.
ODPOWIEDZ